Witamy w ofercie sklepu FORM dla branży HoReCa!

Nasza firma specjalizuje się także w realizacji projektów inwestycyjnych i dostarczaniu mebli dla branży HoReCa.

Oferujemy meble, które są zarówno wygodne, funkcjonalne, jak i stylowe, co wpływa na estetyczny wizerunek Państwa lokalu oraz zadowolenie gości. Nasza oferta obejmuje m.in. krzesła, hokery, stoły, stoliki, ławy, sofy etc.. , a także meble ogrodowe, barowe i recepcyjne.

Wsparcie na każdym etapie realizacji i obsługi zamówienia

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu - od przygotowania oferty i negocjacji cen, poprzez realizację zamówienia, całą logistykę oraz dostawę do miejsca inwestycji. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że cały proces inwestycyjny będzie przeprowadzony sprawnie i zgodnie z ich oczekiwaniami. Z nami mogą Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie otrzymać meble najwyższej jakości, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Państwa gości.

Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb Klienta, dlatego oferujemy również projekty mebli produkowanych na zamówienie, które zostaną wykonane z uwzględnieniem Państwa wymagań i preferencji. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówień oraz fachową obsługę i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zrealizować Twój projekt w sposób kompleksowy i profesjonalny.

[email protected]